Obserwuj:
INSPIRACJE

16 najpiękniejszych wianków z żywych kwiatów • INNA Studio

Wianek z żywych kwiatów do ślubu to prawdziwy hit sezonu 2015! Od kilku lat jest popularny wśród Panien Młodych, ale ten sezon jest chyba apogeum tego uroczego trendu. Co podoba nam się najbardziej w temacie wianków? Oczywiście Panna Młoda przyozdobiona taką dekoracją, bo w wianku wygląda delikatnie i bardzo kobieco. Dziś przygotowałam specjalnie dla Was przegląd (aż 16!) moich ulubionych wianków autorstwa Moniki Rusin oraz Agnieszki Wilk z pracowni florystycznej INNA Studio w Poznaniu. By uprzedzić Wasze pytania muszę zaznaczyć już teraz, że każdy z tych wianków został zrobiony z żywych kwiatów! Mam nadzieję, że zauwazyłyście to same :) To właśnie dlatego wyglądają tak pięknie. Wszytskie bardzo mi się podobają, jednak nie byłabym sobą, gdybym nie miała swoich ulubionych – a które Wam najbardziej przypadły do gustu? Widzicie się w takiej stylizacji ślubnej z wiankiem na głowie?

fot. Bajkowe Śluby

1. Fot. Bajkowe Śluby

1. Delikatny wianek przygotowany z kwiatów jednej z odmian kalanchoe na stylizowaną sesję ślubną w stylu boho.

wianek z kwiatów 2

2. Fot. Bajkowe Śluby

2. Kolejny delikatny wianek przygotowany z dwóch odcieni hiacynta na stylizowaną sesję ślubną w stylu boho.

wianek z kwiatów 3

3. Fot. Bajkowe Śluby

3. Zapierający dech w piersiach wianek na liściach eukaliptusa z dwóch gatunków róży, mikołajka płasko listnego (eryngium planum), kwiatów lotosu oraz bruni (albiflora) został także wykonany na sesję stylizowaną w stylu boho.

wianek z kwiatów 4

4. Fot. Bajkowe Śluby

4. Ten dziewczęcy wianek został wykonany na specjalne spotkanie przedślubne z Pannami Młodymi m.in. z róży gałązkowej, goździka gałązkowego oraz bruni (albiflora).

wianek z kwiatów 7

5. Fot. Bajkowe Śluby

5. To właściwie nie jest wianek, ale pół-wianek wykonany z mikołajka płasko listnego (eryngium planum), jarzmianki (astrantia) oraz bruni (albiflora) tak jak poprzednie stworzony specjalnie na sesję w stylu boho. Jest cudowny!

wianek z kwiatów 10

6. Fot. Bajkowe Śluby

6. Ten romantyczny wianek wykonany został na sesję narzeczeńską, której kolorem przewodnim były pastele. Skłasa się m.in. z jasków/pełników (ranunculus), róż oraz tawułki (astilbe). Prawda, że śliczny?

wianek z kwiatów 11

7. Fot. Bajkowe Śluby

7. Ten przepiękny wianek wykonano specjalnie na sesję ślubną w stylu nawiązującym do bukietu ślubnego, głównie z piwonii – w dwóch odcienach oraz czarnego bzu (sambucus nigra).

wianek z kwiatów 12

8. Fot. Bajkowe Śluby

8. Jeszcze jeden pół-wianek wykonany na sesję ślubną z róży, kalanchoe oraz pąków śniedka arabskiego (ornithogalum arabicum). Jest delikatny i elegancki, pasuje do niezwykłej stylizacji Panny Młodej.

wianek na sesję

9. Fot. Kamila Piech Photography

9. To kolejny fantastyczny wianek z żywych wiaktów wykonany m.in. z rozwaru wielokwiatowego (placydonon grandiflorus), mikołajka płasko listnego (eryngium planum), chabrów (które uwielbiamy!), kwiatu dzikiej marchwi, czarnego bzu (sambucus nigra) oraz ostów (carduus). Wianek stworzono specjalnie na stylizowaną sesję plenerowąw kolorach lawendy do Magazynu Ślubnego. Zachwyca!

wianek z kwiatów 5

10. Fot. Ti Amo Foto

10. Ten wianek w mocnych kolorach z żywych wiatów wykonany został na sesję portretową blogerki Moniki Kamińskiej – Black Dresses Blog m.in. z piwonii i hortensji.

wianek do ślubu zdjęcie

11. Fot. Eelfiki Photography

11. Wianek wykonany na sesję ślubną w plenerze na liściach eukaliptusa z jaskrów/pełników (ranunculus), róż (trzy odmiany), sukulentów, śniedka arabskiego (ornithogalum arabicum), bruni (albiflora), liści starca popielnego (senecio cineraria) oraz kwiat ryżu (rice flower). Jest śliczny tak jak jego właścicielka, której karnacja i makijaż idealnie pasują do kolorystyki użytych kwiatów.

wianek do ślubu

12. Fot. Ania Jankowska Photography

12. Wyjątkowo delikatny wianek wykonany na sesję do Magazynu Ślubnego dla naturalnej Panny Młodej z róż gałązkowych.

wianek z kwiatów1

13. Fot. Klaudyna Młynarska Photography

13. Wianek wykonany na sesję do magazynu Make Up Trendy – Makijaż krok po kroku w stylu folk autorstwa Agnieszki Kaczmarek na liściach leukodendronu m.in. z kilku odmian gerber, hippericum oraz margaretek.

wianek z kwiatów na sesję

14. Fot. Ti Amo Foto

14. Wianek wykonany na sesję narzeczeńską na liściach eukaliptusa z mikołajka płasko listnego (eryngium planum), chabrów, kwiatu dzikiej marchwi, kłosów zboża oraz czarnego bzu (sambucus nigra).

wianek z chabrów na sesję

15. Fot. Rafał Bartkowiak

15. Wianek wykonany na sesję narzeczeńską na liściach eukaliptusa z mikołajka płasko listnego (eryngium planum), chabrów, kwiatu dzikiej marchwi, kłosów zboża, czarnego bzu (sambucus nigra) oraz trawy dekoracyjnej.

16. Fot. Aga Bondyra Fotografia

16. Fot. Aga Bondyra Fotografia

16. Wianek wykonany na sesję w plenerze do Magazynu Ślubnego m.in. z piwonii, chabrów, jeżyn (rubus), czarnego bzu (sambucus nigra), kwiatów akacji, wyki ptasiej, zatrwianu (limonium sinuatum) oraz goździka ogrodowego (dianthus caryophyllus).


Pozdrawiam!

Kasia

Udostępnij:
Poprzedni post Następny post

Może Ci się spodobać

2 komentarze

  • Odpowiedz Feelharder

    Kwiaty we włosach to genialny pomysł. Romantycznie, lekko i młodo wszystko czego chce panna młoda :)

    10 czerwca, 2015 o 23:45
  • Zostaw odpowiedź